Sipariş Hattı

Binlerce Ürün, Uygun Fiyatlar, Hızlı Gönderi, Güvenli Alışveriş

2020 yılına geldiğimizde dünyayı kasıp kavuran, ülkemizde de önemli derecede olumsuz etkilere yol açan covid19 virüsü, hayatımızda birçok alışkanlığın yanında, alışveriş alışkanlığımızın da değişmesine yol açtı. Hijyen kuralları ve sosyal mesafe kavramlarının hayatımıza girdiği bu dönemde müşterilerine, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarını güvenli, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla karşılama imkanını sunma ilkesi ve hedefiyle kurulan papatyamm.com alışverişin yeni alışkanlığı olmayı başarmıştır.

2008 yılından bu yana e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün önemli kuruluşları arasında yer alan Reklon Bilişim ve Bilgi Teknolojileri firması bünyesinde kurulan papatyamm.com, konusunda uzman ekibiyle müşterilerine 7/24 destek sağlamakta ayrıca gelen siparişleri hijyen kurallarını gözeterek Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

                                                                                                                              

AyakkabıHediyelik Eşya, Petshopİthal Ürünler ve Bitkisel Sağlık grubunda geniş ürün gamına sahip olan papatyamm.com, e-ticaret sektöründe misyon olarak öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima uygun fiyat politikasını benimsemiştir.

Alışveriş alışkanlığınızı değiştireceğiniz on-line alışveriş siteniz papatyamm.com, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.